Kurumsal Performans Yönetimi Yazılımı

QPR Metrics ile Performans Ölçümünü standart ve otomatik hale getirin leader_at_the_helm_anim_500_clr_7556

Performans Yönetim Yazılımı QPR Metrics, kuruluşunuza  hızlı, esnek ve web esaslı performans çözümü sağlar. QPR Metrics birçok ölçme standardı, metodoloji ve girişimleri destekleme kabiliyetine sahiptir. Yoğun kaynak kullanan raporlama süreçlerini etkin gerçek zamanlı performans yönetimi programlarına çevirir.

QPR Metrics, veri toplama, konsolide etme, sunma ve izleme özellikleri ile güçlü çevrim içi ortak çalışma olanakları sağlar. Kullanıcıların sisteme verilerin yanı sıra aynı zamanda açıklama ve değerlendirme gibi metinleri girebilmeleri  sayesinde yöneticilerin kararlarını daha kolay verebilmeleri sağlanır Yöneticiler, kararlarını aksiyon ve görev olarak çalışanlarına atayarak uygulamaya alabilirler ve izleyebilirler.

Dünya genelinde 1500 den fazla kuruluş, QPR Metrics’i günlük olarak, çeşitli amaçlar için kullanmaktadırlar. Stratejinin uygulanmasının geliştirilmesinden, performansın izlenmesine, kalitenin sağlanmasını, risklerin yönetilmesine ve mevzuat yeterliliği için projelerin yönetilmesi. Tüm bunlar yöneticiye performansla ilgili veri toplama, konsolidasyon ve raporlamada önemli miktarda zaman ve çaba tasarrufu sağlar.

Hedeflerinize Ulaşın: QPR Metrics Seçin

  • Hedeflerinizin açık ve net olarak iletişimini sağlayın.
  • Raporlarınızın otomatik olarak oluşturulmasını ve dağıtımını sağlayın.
  • Karar verme ile ilgili enformasyonunuzun formatını standart hale getiren.
  • Problem ve fırsatlar konusunda uyarılar alın.
  • Enformasyonları analiz edin ve bulgularınızı arkadaşlarınız ile paylaşın.
  • Problemlerinizi güçlü çevrim içi birlikte çalışma desteği ile çözün.
  • 26 dil ve lokal destek mevcuttur.

QPR Metrics Nedir?

QPR Metrics’in Özellikleri Nelerdir?